logo-header

  • header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header04.jpg

english copia

  CONTACT AND RESERVATION

 

C/ Núñez de Balboa, 17, 2ºD   28001 Madrid, Spain

 

JLIB_HTML_CLOAKING

 

Tel:+34 917 25 41 93

STRONY SPOŁECZNOŚCIOWE

 

facebookblog ail madrid spanish language school

Skype

 

 

Madrid Rent Flat – Poznaj nasz zespół!

Madrid Rent Flat powstał w 2007 roku w wyniku inicjatywy zespołu młodych ludzi, którzy zdecydowali się poświęcić swoją pracę w celu stworzenia bazy wysokiej jakości mieszkań w centrum Madrytu.

Zespół Madrid Rent Flat:

Doradca Madrid Rent Flat

Triana

Doradca Madrid Rent Flat
Narodowość: hiszpa
Języki: hiszpański, angielski, francuski

"Cześć, nazywam się Triana i ja urodził się i dorastał w Granadzie, jednego z największych miast w Andaluzji. Kiedy skończyłem studia, przeniósł się do Francji, aby rozpocząć nową karierę w branży turystycznej, które także doprowadziły mnie do Londyn, Sztokholm, a teraz z powrotem do Hiszpanii i niesamowite miasto Madryt. W ciągu ostatnich lat, stałem się coraz bardziej podniecony podzielić się moim domu z nowo przybyłych i że obejmuje znalezienie odpowiedniego mieszkania dla Ciebie tutaj w Madrycie. Tylko daj mi znać swoje potrzeby, pragnienia i oczekiwania, a ja przejęcie dając wam to, czego potrzebują i upewniając się, że pobyt jest niezapomniany!"

Doradca Madrid Rent Flat

Violeta

Doradca Madrid Rent Flat
Narodowość: hiszpa
Języki: hiszpański, angielski, francuski

"W ciągu ostatnich paru lat mieszkałam w wielu miastach i w różnych mieszkaniach, pokojach i rezydencjach. Dlatego osobiście zobowiązuję się, tak jak reszta naszego zespołu, aby zapewnić Ci mieszkanie, które będzie odpowiadać twoich potrzebom i gustom. Wiem jakie to jest trudne i będę używać całego mojego doświadczenia, aby Twój pobyt w Madrycie był idealny."

Tanja

Tanja

Doradca Madrid Rent Flat
Narodowość: chorwacka
Języki:chorwacki, hiszpański, angielski,włoski i portugalski

"Kocham podróżować, odkrywać nowe miasta i radzić sobie w nich z codziennym życiem. Spędziwszy czas we Włoszech oraz Portugalii, zdecydowałam się, by zatrzymać się w Madrycie na pewien czas, mieście, które nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Przez minione lata, byłam zmuszona do częstej zmiany mieszkań i doskonale sobie zdaję sprawę, jakim może być to dla Ciebie stresującym doświadczeniem! Osobiście zajmę się poszukiwaniami Twojego mieszkania w Madrycie! Mam nadzieję, że pomogę Ci znaleźć Twój dom w Madrycie!"