logo-header

  • header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header04.jpg

english copia

  CONTACT AND RESERVATION

 

C/ Núñez de Balboa 17, 2ºD, 28001 Madrid, Spain

 

JLIB_HTML_CLOAKING

 

Tel:+34 917 25 41 93

STRONY SPOŁECZNOŚCIOWE

 

facebookblog ail madrid spanish language school

Skype

 

 

Madrid Rent Flat – Poznaj nasz zespół!

Madrid Rent Flat powstał w 2007 roku w wyniku inicjatywy zespołu młodych ludzi, którzy zdecydowali się poświęcić swoją pracę w celu stworzenia bazy wysokiej jakości mieszkań w centrum Madrytu.

Zespół Madrid Rent Flat:

Doradca Madrid Rent Flat

Triana

Doradca Madrid Rent Flat
Narodowość: hiszpa
Języki: hiszpański, angielski, francuski

"Cześć, nazywam się Triana i ja urodził się i dorastał w Granadzie, jednego z największych miast w Andaluzji. Kiedy skończyłem studia, przeniósł się do Francji, aby rozpocząć nową karierę w branży turystycznej, które także doprowadziły mnie do Londyn, Sztokholm, a teraz z powrotem do Hiszpanii i niesamowite miasto Madryt. W ciągu ostatnich lat, stałem się coraz bardziej podniecony podzielić się moim domu z nowo przybyłych i że obejmuje znalezienie odpowiedniego mieszkania dla Ciebie tutaj w Madrycie. Tylko daj mi znać swoje potrzeby, pragnienia i oczekiwania, a ja przejęcie dając wam to, czego potrzebują i upewniając się, że pobyt jest niezapomniany!"

Doradca Madrid Rent Flat

Joaquín

Doradca Madrid Rent Flat
Narodowość: hiszpa
Języki: hiszpański, angielski, francuski

"Cześć, mam na imię Joaquín. Pochodzę z Wenezueli i uwielbiam poznawać nowe zakątki na świecie. Moja pasja do podróżowania zrodziła się, kiedy przeprowadziłem się kilkukrotnie ze swojej ojczyzny. Początkowo mieszkałem w Kolumbii, później zamieszkałem we Francji, a od pewnego czasu mieszkam w Hiszpanii. Mieszkanie w tak wielu różnych miejscach pozwoliło mi na poznawanie nowych kultur i pragnę Ci pomóc w doświadczeniu tego samego. Madryt jest pięknym miastem i pomożemy Ci zamieszkać w takiej części miasta, która będzie najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb. Doskonale wiem, jak ciężko jest się odnależć w nowym miejscu, ale obiecuję Ci, że wykorzystam całe zdobyte doświadczenie, by Twój pobyt w Madrycie był niezapomniany. "

Tanja

Tanja

Doradca Madrid Rent Flat
Narodowość: chorwacka
Języki:chorwacki, hiszpański, angielski,włoski i portugalski

"Kocham podróżować, odkrywać nowe miasta i radzić sobie w nich z codziennym życiem. Spędziwszy czas we Włoszech oraz Portugalii, zdecydowałam się, by zatrzymać się w Madrycie na pewien czas, mieście, które nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Przez minione lata, byłam zmuszona do częstej zmiany mieszkań i doskonale sobie zdaję sprawę, jakim może być to dla Ciebie stresującym doświadczeniem! Osobiście zajmę się poszukiwaniami Twojego mieszkania w Madrycie! Mam nadzieję, że pomogę Ci znaleźć Twój dom w Madrycie!"