logo-header

  • header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header04.jpg

english copia

  CONTACT AND RESERVATION

 

C/ Núñez de Balboa 17, 2ºD, 28001 Madrid, Spain

 

JLIB_HTML_CLOAKING

 

Tel:+34 917254193

STRONY SPOŁECZNOŚCIOWE

 

facebookblog ail madrid spanish language school

Skype

 

 

Madrid Rent Flat – Poznaj nasz zespół!

Madrid Rent Flat powstał w 2007 roku w wyniku inicjatywy zespołu młodych ludzi, którzy zdecydowali się poświęcić swoją pracę w celu stworzenia bazy wysokiej jakości mieszkań w centrum Madrytu.

Zespół Madrid Rent Flat:

Tanja

Tanja

Doradca Madrid Rent Flat
Narodowość: chorwacka
Języki:chorwacki, hiszpański, angielski,włoski i portugalski

"Cześć, nazywam się Tanja i pochodzę z przepięknego półwyspu Istria w Chorwacji. Kocham podróżować, odkrywać nowe miasta i radzić sobie w nich z codziennym życiem. Spędziwszy czas we Włoszech oraz Portugalii, zdecydowałam się, by zatrzymać się w Madrycie na pewien czas, mieście, które nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Przez minione lata, byłam zmuszona do częstej zmiany mieszkań i doskonale sobie zdaję sprawę, jakim może być to dla Ciebie stresującym doświadczeniem! Osobiście zajmę się poszukiwaniami Twojego mieszkania w Madrycie! Mam nadzieję, że pomogę Ci znaleźć Twój dom w Madrycie!"

Joaquín

Joaquín

Doradca Madrid Rent Flat
Narodowość: Wenezuelska
Języki: hiszpański, angielski, francuski

"Cześć, mam na imię Joaquín. Pochodzę z Wenezueli i uwielbiam poznawać nowe zakątki na świecie. Moja pasja do podróżowania zrodziła się, kiedy przeprowadziłem się kilkukrotnie ze swojej ojczyzny. Początkowo mieszkałem w Kolumbii, później zamieszkałem we Francji, a od pewnego czasu mieszkam w Hiszpanii. Mieszkanie w tak wielu różnych miejscach pozwoliło mi na poznawanie nowych kultur i pragnę Ci pomóc w doświadczeniu tego samego. Madryt jest pięknym miastem i pomożemy Ci zamieszkać w takiej części miasta, która będzie najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb. Doskonale wiem, jak ciężko jest się odnależć w nowym miejscu, ale obiecuję Ci, że wykorzystam całe zdobyte doświadczenie, by Twój pobyt w Madrycie był niezapomniany. "

Rocío

Rocío

Doradca Madrid Rent Flat
Narodowość: Hiszpa
Języki: hiszpański, angielski

"Cześć! Mam na imi Rocio i jestem z Segovii, położonej niedaleko Madrytu. Bardzo lubię podróżować i poznawać inne kultury. Zaczęłam odwiedzać inne kraje kiedy byłam bardzo mała i mieszkałam przez rok w Irlandii dzięki czemu bardzo dobrze wiem, co znaczy szukać mieszkania w innym kraju. Ponadto, mieszkam w Marycie odkąd skończyłam osiemnaście lat i mam spore doświadczenie w szukaniu idealnego mieszkania. Od wielu lat zakochuję się w Madrycie więc dzięki mojemu doświadczeniu i pragnieniu poznania tego wspaniałęgo miasta, jestem pewna że znajdziemy dla Ciebie idealne zakwaterowanie. Chętnie CI pomogę! "